28 września 2017

Pakiety ogłoszeniowe

Zamieszczanie wpisów badań wykonywanych w laboratorium jest możliwe po wykupieniu jednego z poniższych pakietów ogłoszeniowych.
Kliknij „Więcej informacji”, aby otrzymać szczegółową ofertę na swoją skrzynkę email.

STANDARDPakiet
500 PLN netto/ 1 rok
Do 10 ogłoszeń badań
Dane kontaktowe do Państwa laboratorium w każdym z ogłoszeń
1 artykuł z aktywnym linkiem do strony internetowej Państwa laboratorium
 
 
PLUSPakiet
900 PLN netto/ 1 rok
Do 50 ogłoszeń badań
Dane kontaktowe do Państwa laboratorium w każdym z ogłoszeń
Do 3 artykułów z aktywnym linkiem do strony internetowej Państwa laboratorium
Raport wyszukiwanych fraz
Audit widoczności w Google
PREMIUMPakiet
1900 PLN netto/ 1 rok
Ogłoszenia bez limitu
Dane kontaktowe do Państwa laboratorium w każdym z ogłoszeń
Do 10 artykułów z aktywnym linkiem do strony internetowej Państwa laboratorium
Raport wyszukiwanych fraz
Audit widoczności w Google

 

Często zadawane pytania:

 

Co to jest „Raport wyszukiwanych fraz”?

 

Na podstawie informacji o badaniach wchodzących w zakres akredytacji Państwa laboratorium (a w przypadku laboratoriów nieakredytowanych – na podstawie oferty zamieszczonej na stronie internetowej laboratorium), przygotujemy dla Państwa dedykowany raport przedstawiający:

  • średniomiesięczną ilość wyszukiwań w wyszukiwarce Google poszczególnych fraz związanych z badaniami oferowanymi przez Państwa laboratorium (uwzględnione zostaną frazy posiadające powyżej 10 wyszukiwań miesięcznie),

Raport ten jest doskonałym źródłem informacji o badaniach/frazach najczęściej poszukiwanych w Internecie przez Państwa potencjalnych klientów. Zestawienie odpowiada na pytanie dla których badań warto opracować obszerniejsze opisy lub artykuły (do zamieszczenia na swojej stronie internetowej lub u innych podmiotów), aby poprawić widoczność oferty swojego laboratorium w Internecie (fazy, które są częściej wyszukiwane, mają większy potencjał aby „przyprowadzać” wyszukujących na stronę internetową Państwa laboratorium). Raport otrzymają Państwo w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia i uruchomienia usługi.

 

Co to jest „Audit widoczności w Google”?

 

Dzięki temu raportowi dowiedzą się Państwo na jakie frazy strona internetowa Państwa laboratorium oraz opisy  badań zamieszczone na laboratorium-badanie.pl są widoczne w wyszukiwarce Google – w tym na jakich pozycjach wyświetlane są te strony w wynikach wyszukiwania oraz szacunkowo ile osób poprzez to zapytanie wchodzi na Państwa oraz naszą stronę internetową. Raport otrzymają Państwo w ciągu 6 – 9 miesięcy od złożenia zamówienia i uruchomienia usługi.

 

Czy warto jest publikować artykuły zawierające link do strony internetowej mojego laboratorium?

 

Oczywiście! Linki z innych stron internetowych/serwisów, które są powiązane tematycznie z działalnością Państwa laboratorium, pomogą w podniesieniu pozycji strony internetowej Państwa laboratorium w tzw. naturalnych wynikach wyszukiwania prezentowanych przez wyszukiwarki internetowe.
W naszym serwisie linki wychodzące do innych stron internetowych zamieszczane są tylko w opublikowanych artykułach sponsorowanych, nigdy we wpisach badań. Nie chcemy łamać wytycznych opracowanych w tym zakresie przez Google – nie chcemy, aby przy dużej ilości wpisów/linków zewnętrznych, wyszukiwarka Google obniżyła ranking i widoczność naszego serwisu.

 

Czy mam wpływ na treść wpisu prezentującego opis badania wykonywanego w moim laboratorium? Jak to jest rozwiązane w przypadku artykułów?

 

Treść wpisu lub artykułu przygotowują Państwo samodzielnie i przesyłają do nas celem jego zatwierdzenia, ewentualnej korekty pod względem przyjazności dla wyszukiwarek, publikacji na stronie serwisu www.laboratorium-badanie.pl.

 

W jaki sposób otrzymać więcej informacji na temat usługi?

 

Prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się tutaj. Gdy zdecydują się Państwo złożyć zamówienie, wystawimy fakturę proforma celem opłacenia zamówionego pakietu ogłoszeniowego. Możliwość przesyłania ogłoszeń badań i artykułów udostępnimy Państwu w ciągu 2 dni od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.